все про веб-технології та веб-сайти

098 - 600 - 4663

Закрити
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Ми вирішили пояснити чому сайт не може коштувати, наприклад 500 грн. Практично завжди розробка сайту вираховуєтсья від кількості затраченого часу на роботу. Не існує стандартних цін для кожного сайту, тому що не буває ідентичних проектів. Кожен сайт по своєму індивідуальний і відрізняється від того чи іншого своїм дизайном, функціональністю та ще багатьма нюансами. Для розробки сайту середньої степені складності потірбно щонайменше 12 годин роботи програміста, 5-6 годин роботи дизайнера та час для налаштування сайту на хостингу. Отже, середня вартість години роботи програміста 15$ (15*12) = 180$, середня вартість години роботи професійного дизайнера 10$ (6*10) = 60$.  Врахувавши тільки дві основні складові, програміста та дизайнера, можна вирахувати що ціна середньостатистичного сайту 180+60 = 240$. Коли створенням сайту і дизайном сайту займається одна й та ж людина-аматор, то вартість такого сайту й становить від 500 грн. Як показує досвід такі сайти нічого доброго не приносять і через декілька місяців клієнт витрачає ще раз кошти для створення професійного сайту.

Наші рекомендації як обирати веб-студію

  • проаналізуйте декілька компаній на ринку;
  • зателефонуйте та поспілкуйтеся з менеджерами компаній, це дасть відповіді щодо професійності людей, які там працюють;
  • запитайте про їх рекомендації щодо Вашого проекту;
  • перегляньте портфоліо;
  • розставте для себе пріорітети: якість чи низька ціна за будь-що.

Такий незамисловатий алгоритм дасть відповіді на можливі запитання та спростить завдання вибору компанії для розробки сайту.

Бюджетний веб-сайт - це реально!

Пам'ятайте, якщо у Вас обмежений бюджет або ж Ви не готові витрачати сотні доларів на якісний сайт, існують бюджетні проекти, такі як: сайт візитка та лендінг пейдж. Які допоможуть почати свій бізнес з невеликою затратою коштів. Без вихідних ситуацій не буває, ми в цьому впевнені.

У Вас схожа ситуація? Є бажання але не має можливості? Ми завжди знаходимо рішення вигідне для обох сторін. Телефонуйте або замовте дзвінок (форма вище) прямо зараз!

тел: 098-600-4663 | e-mail: admin@dba-studio.info | skype: dba-studio.info | icq: 751-909

Читати @dba_studio