розкрутка та просування сайтів

098 - 600 - 4663

Закрити
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Кому потрібен сайт з відвідуваністю 10 користувачів на місяць? Кожна компанія створюючи сайт, має на меті залучити нових клієнтів. Тож як це зробити? Саме цю проблему ми успішно вирішуємо вже більше 5 років. Ми вже звикли знаходити будь-які товари чи послуги в інтернеті. А якщо існує попит, потрібно створювати пропозицію.

Завдання розкрутки сайту

Основне завдання розкрутки сайту привести цільову аудиторію на сайт. Саме цільову, адже нікому не цікаво отримати на сайт з меблями користувачів яких цікавить корм для рибок ;) Тому важливо отримати на сайт саме ту аудиторію, яку цікавлять Ваші товари чи послуги. Існує безліч варіантів залучити цільову аудиторію, ми ж пропонуємо тільки найпопулярніші та найактульніші з них, це: просування сайту в пошукових системах, контекстна реклама Google Adwords та розкрутка сайту в соціальних мережах. Про ці методи детально написано на нашому сайті.

Розкрутка сайту в DBA-studio

Обираючи нас для розкрутки сайту, ви обираєте професіоналів для яких маркетинг, реклама та розкрутка це життя. Ми багато часу приділяємо новим технологіям, вивчаємо сучасні методи просування сайтів та використовуємо досвід іноземних спеціалістів з реклами.

Читайте також - відгуки наших клієнтів

Для пересічного громадянина це складна інформація, і мало що, одразу стає зрозумілим. Ми готові вислухати Ваші питання, пояснити та порекомендувати, який метод підійде саме Вам. Телефонуйте і Ви дізнаєтесь, як залучити клієнтів на Ваш сайт.

тел: 098-600-4663 | e-mail: admin@dba-studio.info | skype: dba-studio.info | icq: 751-909

Читати @dba_studio