контекстна реклама google adwords

098 - 600 - 4663

Закрити
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Що таке контекстна реклама? Як вона працює та яким чином може бути корисна для Вас? Саме це ми спобуємо докладно пояснити.

Що ми робимо, коли вирішили щось придбати? Відкриваємо пошукову систему Google.com.ua, вводимо певний запит і з успіхом знаходимо, все те що нам потрібно. Статистика показує, що 85% користувачів знаходять потрібну їм інформацію/товар на першій сторінці і не гортають далі. Отже, як зробити так, щоб саме Ваш сайт був на 1 сторінці і щоб саме на нього потрапили користувачі? Це допоможе зробити контекстна реклама Google Adwords. Ви, напевно зауважували, виділені оголошення зверху чи справа, коли щось шукали в пошуковій системі Google.com.ua. Це і є та сама контекстна реклама.

Що потрібно щоб почати рекламуватись за допомогою Google Adwords?

  1. Для початку потрібно обрати ключові запити, після вводу яких, повинно відображатись ваше оголошення. Їх може бути необмежена кількість.
  2. Потім потрібно створити оголошення для Ваших запитів. Саме оголошення дуже важливе. Від того як воно буде створено, залежить його  CTR (відношення кліків до показів), а вже CTR впливає на ціну кліку. Кількість оголошень не обмежена. Ми можемо створити декілька оголошень для різних груп ключових слів.
  3. Після цього ми налаштовуємо рекламну кампанію. В які дні чи години повинні відображатись Ваші рекламні оголошення, для яких регіонів чи міст, бажаний вік користувачів і ще багато іншого. Налаштування дуже гнучке, що дозволяє отримувати цільову аудиторію на Ваш сайт.
  4. Після того, як все створено, алгоритм сервісу визначить ціну за клік для кожного окремого запиту. Ціна залежить від десятка факторів, основні з яких: релевантність оголошення до цільової сторінки, оптимізація сайту, конкуренція на ринку даного запиту. Важливо - гроші знімаються з рахунку за 1 клік / один раз на добу / одного й того ж користувача на теж саме оголошення. Якщо користувач клікає на одне й теж оголошення декілька разів на добу, гроші знімаються тільки 1 раз.
  5. Після того, як сервіс визначив ціни для ключових слів. Ми можемо поставити обмеження для коштів на день. Наприклад, витрачати не більше 50 грн/день.
  6. Сума для поповнення повинна бути не менше 250 гривень. При поповненні знімається ПДВ у розмірі 20%.

Ми проводимо усі налаштування рекламної кампанії для клієнта та супроводжуємо її. Ціна за дані послуги становить 10% від рекламного бюджету, але не менше 200 грн/місяць.

Також в залежності від суми поповнення рекламної кампанії ми пропонуємо своїм клієнтам бонусні кошти на рахунок. Від 200 до 600 бонусних гривень для витрат в Google Adwords.

Це все складний детальний алгоритм роботи. Вам не потрібно глибоко вникати в деталі. Найпростіше зателефонувати нам і ми все пояснимо на прикладі саме Вашого сайту. Спрогнозуємо витрати та кількість залучених на сайт користувачів. Не зволікайте. Чим швидше почати рекламну кампанію, тим швидше з'являться нові клієнти.

тел: 098-600-4663 | e-mail: admin@dba-studio.info | skype: dba-studio.info | icq: 751-909

Читати @dba_studio