просування сайтів в пошукових системах

098 - 600 - 4663

Закрити
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Як отримати цільову аудиторію - це основне питання усіх компаній. Одним з найпопулярніших способів залучення клієнтів є розкрутка сайту в пошукових системах. В Україні найпопулярнішою пошуковою системою, безумовно, є Google. Отже, сам просування в пошуковій системі Гугл, допомогає збільшити відвідуваність сайту.

Для того щоб отримати цільових користувачів на сайт, нам потрібно зробити так, щоб по запитах, які Вас цікавлять, саме Ваш сайт відображався на 1 сторінці. Адже по статистиці 85% користувачів знаходять потрібну їм інформацію на 1 сторінці і не гортають далі.

Як працює просування сайту і що для цього потрібно?

Спочатку нам потрібно обрати ключові слова по яких буде просуватися проект. Кожен запит має свою конкуренцію, популярність і відповідно ціну. Ми готуємо для Вас табилицю усіх запитів, які можуть Вас зацікавити, а вже Ви приймаєте остаточне рішення про кількість ключових запитів, які в подальшому будуть просуватися в пошуковій системі.

Таким чином обравши кількість запитів і додавши їх ціни у Вас буде сума місячного бюджету для Ваших запитів. Це і є ціна за просування запитів. Виведення запитів в топ-10 (на 1 сторінку) залежить від конкуренції ключових слів і може займати від 1 до 3 місяців. Оплачуєтсья щомісячно. Також кожного місяця Ви отримуєте статистику Ваших запитів, відвідуваності та додаткових параметрів.

SEO оптимізація сайту

Після того, як Ви обрали запити, ми оптимізовуємо Ваш сайт під ключові слова, які Ви обрали. Без оптимізації сайту, просування практично не можливе. Оптимізація - це налаштування сайту для коректного сприйняття його пошуковою системою. Ряд робіт, які будуть виконані описуються додатковим листом, де вказується ціна на них. Ця плата є одноразовою, вона залежить від кількість сторінок на сайті і об'єму роботи. Ціна оптимізації починається від 500 грн.

Тепер, коли сайт оптимізований можна починати просування. Так як це тривалий процес, плануйте його заздалегідь. Якщо у Вас сезонний товар, наприлкад сонячні окуляри, просування варто починати в січні/лютому.

Як показує досвід ця інформація потребує роз'яснення для клієнтів. Зателефонуйте нам або скористайтеся формою вище та замовте дзвінок. Ми з радістю проконсультємо Вас та роз'яснемо усі нюанси роботи.

тел: 098-600-4663 | e-mail: admin@dba-studio.info | skype: dba-studio.info | icq: 751-909

Читати @dba_studio