розробка та створення сайтів

098 - 600 - 4663

Закрити
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час дзвінка
Введіть код з картинки

Розробка сайту - це один з основних моментів при створенні нового бізнесу, а також це важливий етап розвитку для вже існуючих компаній. Представити свою фірму в інтернеті тепер не просто модно, а й необхідно. У наш час 95% інформації у зовсім різних сферах діяльності люди знаходять в мережі інтернет. Це дає можливість Вам залучати нових клієнтів за допомогою Вашого сайту. Пропонуючи свої товари та послуги на через інтернет Ви збільшуєте аудиторію Вашої компанії, ознайомлюєтє її зі своїми послугами чи продукцією, інформуєте клієнтів про акції та нові сервіси. Сьогодні веб-сайт це незамінний помічник будь-якої компанії у світі.

Ціна створення сайту

Цінова пропозиція зараз зовсім різна, від декількох сотень гривень до декількох тисяч доларів. Ціна розробки сайту залежить від складності проекту та вираховується індивідуально. Сайти умовно поділяються на такі типи: сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет-магазин, інформаційний портал, landing page. Для кожного з цих типів існує своя стартова ціна. Вона може збільшуватись в залежності від додаткових побажань клієнта.

Читайте також - Чому сайт не може коштувати 500 грн

Розробка сайту в DBA-studio

Ми пропонуємо відмінне співвідношення ціна/якість. За адекватну ціну Ви отримуєте якісний сайт, продуманий для подальшого просування та залучення клієнтів. При створенні сайту ми аналізуємо ринок конкурентів, рекомендуємо нові технології для залучення клієнта, продумуємо зручність користування сайту та використовуємо марктенгові трюки для конвертації клієнта в покупку.

Для того, щоб почати працювати з нами просто зателефонуйте нам або замовте дзвінок, скориставшись формою вище. Якщо Ви не розумієте, який сайт Вам потрібен, ми із задоволенням проконсультуємо та допоможемо знайти відповіді на усі запитання. Не зволікайте, поки Ви вагаєтесь, рішучі підприємці вже залучають нових клієнтів на свої сайти.

тел: 098-600-4663 | e-mail: admin@dba-studio.info | skype: dba-studio.info | icq: 751-909

Читати @dba_studio